marena99 (marena99) wrote,
marena99
marena99

15 російських журналістів заявили про намір розвінчувати пропаганду Кремля

Это цитата сообщения svitlona

Російські журналісти мають намір разом із українськими колегами викривати брехню пропаганди Кремля.

Про це йдеться у заяві, яку підписали 15 журналістів РФ, передає «Щоденний журнал».

Журналісти РФ заявляють про солідарність з журналістами України і про свої наміри разом з ними вести моніторинг пропагандистської брехні, якою супроводжується висвітлення подій у Росії та Україні.

«Країна на наших очах сповзає до тоталітарного режиму. Провідна роль у цьому процесі належить ЗМІ, які ведуть масовану інформаційну війну проти громадян своєї країни, формуючи в їх свідомості образ внутрішніх і зовнішніх ворогів, створюючи масові ілюзії про можливість повернення до імперії.

Зупинити це сповзання силами одних журналістів неможливо. Але й без зусиль професійних журналістів нашу країну не відсунути від межі катастрофи», – зазначено в заяві.

Документ підписали такі журналісти: Аркадій Бабченко, Нателла Болтянская, Олександр Гольц, Володимир Кара-Мурза (ст.), Галина Сидорова, Марія Слонім, Лев Рубінштейн, Олександр Риклін, Світлана Солодовник, Віктор Шендерович, Дмитро Шульгін, Ігор Яковенко, Максим Матвейченко (Блант), журналіст, директор Фонду розслідувальної журналістики «19/29» Григорій Пасько, журналіст, генеральний директор інтернет-видання «Щоденний журнал» Ольга Пашкова.

http://zik.ua/ua/news/2014/06/19/15_rosiyskyh_zhurnalistiv_zayavyly_pro_namir_rozvinchuvaty_propagandu_kremlya_498977

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments